Zawód kierowca ciężarówki

Договірна
Дата публікації: 08/01/2019
Дата зміни: 15/03/2019
 • Місце розташування: Otok, dolnośląskie
Z historii zawodu kierowca ciężarówki
Wiele, wiele lat temu, jeszcze w czasach starożytnych ludzie odważni, przez śnieg i niepogodę, pędzono ich karawany z jednego kraju do drugiego i nie zwracali uwagi na zagrożenia, które spotykają na drodze. Oto i teraz zawód kierowca ciężarówki nie każdemu podejdzie, ale właśnie w tym zawodzie pozostało coś -średniowieczne.
Popyt zawodu kierowca ciężarówki
Jednym z dość popularnych, jest zawód kierowca ciężarówki, to zyskuje na popularności ze względu na fakt, że coraz więcej towarów różnego przeznaczenia trzeba przewozić na autostradach krajów. Ten rodzaj pracy jest odpowiedni dla osób, które nie widzą życia bez "bułeczki w rękach", bez ciągłego ruchu w dal.
Jeśli ktoś jest miłośnikiem samochodów i dróg, to ta praca jest dla niego.

Wymagania zawód kierowca-kierowca ciężarówki
Znajomość dokumentów spedycyjnych;
Auto naprawa;
Doświadczenie w pracy jako kierowca ciężarówki;
Ogólny staż praw jazdy nie mniej niż 5 lat;
Prawa kategorii E.
Plusy i minusy zawodu kierowca ciężarówki
W zależności od miejsca pracy, u człowieka pojawia się możliwość, aby zobaczyć inne kraje i miasta. Tak, wielu kierowców, zajmujących się międzynarodowymi przewozami ładunków, już исколесили większą część Europy, a podczas postojów okazję zobaczyć najciekawsze zabytki, odwiedzanych krajów.

Ale jest w tej pracy i negatywne strony. Główny minus, to, oczywiście, długa rozłąka z rodziną i bliskimi, bo w locie trucker może spędzić kilka tygodni z rzędu, a w przypadku nieoczekiwanych opóźnień, i więcej. To wyraźnie negatywny wpływ na relacje wewnątrz rodziny, dlatego, nawiasem mówiąc, wśród osób w tym zawodzie dużo osób rozwiedzionych lub samotnych, wiele kobiet po prostu nudzi czekać tygodniami mężów z lotów.

Jeszcze jeden dość negatywny efekt od pracy, to problemy ze zdrowiem, a mianowicie z kręgosłupem i układem trawiennym. Truckers spędzają bardzo dużo czasu za kierownicą w pozycji siedzącej, żywią się w przydrożnych kawiarni lub фастфудами. Wszystko to w końcu, po kilku latach pracy, sprawia, że dostęp do lekarzy i poważnie озадачиваться swoim zdrowiem.

Zazwyczaj przewożone ładunki dość drogi, więc cała odpowiedzialność za bezpieczeństwo spoczywa na kierowców. Jeśli być nieuważny i nie miłe, to można bardzo mocno "latać" z powodu uszkodzenia ładunku.

Zawód kierowca ciężarówki: wynagrodzenie
Zarobki znacznie zależy znowu od miejsca pracy. Im bardziej poważne organizacja i przewożone ładunki, tym bardziej kierowcy dostają, ale nawet w najniższej średniej firmie przewozu, kierowcy ciężarówek otrzymują powyżej średniej i całkiem całkiem się czują. Kolejność płac waha się od 40000 zł do 90000 zł.

Контак продавця Ділитися

Пов'язані списки

 • Водитель автобуса (кат D)
  Водитель автобуса (кат D)
  6000.00 PLN
  Работа Водителем Gorzów Wielkopolski 15/05/2022
  Срочно нужны ВОДИТЕЛЯ АВТОБУСОВ в Гожуве Велькопольском. Официальное трудоустройство (Umowa o prace) Бесплатное жилье Знание польского языка не обязательно, главное понимание Требования: - Наличие прав кат.D и карты водителя - Опыт в вождении автобус...
 • Водитель кат. B на Бус до 3,5 т
  Водитель кат. B на Бус до 3,5 т
  3400.00 PLN
  Работа Водителем Grubno (kujawsko-pomorskie) 10/10/2019
  Срочно. Водитель кат. B на Бусна международные маршрутыРазвоз мелких накладныхНеобходимо знать польский язык.З. П. 170 зл. Сутки.Проживание бесплатно.Ездить понедельник - пятница48577277007 tel.viber.watsapp
 • Диспетчер автомобильного парка
  Диспетчер автомобильного парка
  Договірна
  Работа Водителем Wrocław (dolnośląskie) 09/09/2019
  Требуется человек, который владеет русским языком, с удостоверением на права вождения автомобиля, на должность диспетчер в транспортную компанию. Работа на полставки, возможен "плавающий" режим работы. Мы рассчитываем на постоянное сотрудничество.